GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 8605671
nr 860 5671
Jardiniere
Rörstrand, majolika, höjd: 45
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:11:30
1.000 kr
700 kr
900 kr
Rörstrand
Majolika